Obsah stránky

Běžecký závod VLTAVA RUN 2021 - uzavírka části komunikace U Školy

úterý, 07. září 2021 | AKCE V OBCI

O víkendu se uskuteční další ročník štafetového závodu VLTAVA RUN, který v neděli 12. září 2021 proběhne i naší obcí. V ulici U Školy je předávací místo této štafety. Obec Vrané nad Vltavou převzala záštitu nad touto akcí na svém území a TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. zajišťují předávací místo závodu.

Podrobnosti o závodě můžete získat ZDE!

Upozorňujeme občany, že v neděli 12. 9. 2021 dojde ke zvýšenému provozu vozidel i chodců v ulici U Školy, Pod Sokolovnou Březovská a v ulici Nádražní. Z tohoto důvodu může docházet k částečnému omezení provozu na těchto komunikacích. Prosíme Vás o shovívavost k probíhajícímu závodu.

Vltava Run je štafetový běžecký závod od pramene Vltavy (konkrétně ze Zadova - Churáňov) do Prahy. Přes 350 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Start: Zadov - Churáňov
Cíl: Praha
Termín: 11-12/9/2021
Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců
36 úseků
3 kraje
7 okresů
Desítky měst a vesnic
A nepočítaně kroků

Z důvodu realizace předávacího místa před budovou základní školy, bude část místní komunikace U Školy uzavřena, a to od křižovatky Dlouhá x U Školy po křižovatku Příčná x U Školy. Uzavírka bude realizována v neděli 12. 9. 2021 od 11:00 do 22:00

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.