Obsah stránky

Zastupitelstvo

Mgr. Dana Ullwerová    
Nezávislí 2022 - rada obce, starostka obce 
starosta@vranenadvltavou.cz
David Balling                        
Nezávislí 2022 - rada obce, místostarosta obce
mistostarosta@vranenadvltavou.cz
Jiří Krafta
Nezávislí 2022 - rada obce

jiri.krafta@vranenadvltavou.cz

Ing. Jiřina Vašinová 
Nezávislí 2022 - rada obce
jirina.vasinova@vranenadvltavou.cz 
Ivana Rážová
Nezávislí 2022 - rada obce
ivana.razova@vranenadvltavou.cz 
Mgr. Václav Havlíček
Nezávislí 2022
vaclav.havlicek@vranenadvltavou.cz 
David Blažek   
Nezávislí 2022
david.blazek@vranenadvltavou.cz 
Ing. Jan Kořínek ACCA
Nezávislí 2022
jan.korinek@vranenadvltavou.cz 
Petr Janeček    
Společně pro Vrané nad Vltavou

petr.janecek@vranenadvltavou.cz 

Pavel Filip    
Společně pro Vrané nad Vltavou
pavel.filip@vranenadvltavou.cz
Ing. Erik Löffler
Společně pro Vrané nad Vltavou
erik.loffler@vranenadvltavou.cz
Ing. Jan Kukla 
Společně pro Vrané nad Vltavou
jan.kukla@vranenadvltavou.cz
Mgr. Jana Neumanová
Společně pro Vrané nad Vltavou
jana.neumanova@vranenadvltavou.cz 
Ing. Dagmar Selicharová
Společně pro Vrané nad Vltavou
dagmar.selicharova@vranenadvltavou.cz 
Mgr. Jana Kadlecová  
Společně pro Vrané nad Vltavou
jana.kadlecova@vranenadvltavou.cz


Komise a výbory

KONTROLNÍ VÝBOR 

  • Petr Janeček (předseda)
  • Pavel Filip
  • Dagmar Selicharová
  • Jan Kukla
  • Lenka Rubenstein

FINANČNÍ VÝBOR

  • Jan Kořínek (předseda)
  • Jiřina Vašinová
  • Ivana Rážová
  • Jana Nováková
  • Bedřich Kyndl

KOMISE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ  

  • Michal Kubelík (předseda)
  • Viktor Janauer
  • Petr Janeček
  • Martin Kliment

KOMISE SOCIÁLNÍ A PRO OBČANSKÉ ZÁLEŽITOSTI

  • Eva Havlíčková (předseda)
  • Věra Dřímalová
  • Zdeňka Krištůfková
  • Michaela Šlocarová
  • Štěpánka Hrbková
  • Dana Ullwerová

KOMISE KULTURY

  • Blanka Tomková (předsedkyně)
  • David Balling
  • Dagmar Selicharová
  • Erik Löffler
  • Václav Havlíček
  • Martin Kostrba
  • Jana Jakabovičová
  • Medard Konopík
  • Jarmila Kolářová
  • Kateřina Vrtišková
  • Michaela Šlocarová

KOMISE PRO PROJEDNÁVÁNÍ PŘESTUPKŮ  

  • Romana Hiklová (předsedkyně)
  • Marie Vejvodová
  • Bedřich Kyndl
  • David Balling (náhradník)

POVODŇOVÁ KOMISE

Ullwerová Dana předseda (RO)
Balling David místopředseda (RO)
Krafta Jiří člen (RO)
Rážová Ivana člen (RO)
Drábek Stanislav člen 
Janauer Viktor člen 
Blažek David člen (SDH)
Pužman Václav člen (SDH)
Novotný Lukáš člen (SDH)
Trojanová Jaroslava člen
Vavřinová Dagmar člen
Filipová Martina člen
Filip Pavel člen
Selicharová Dagmar člen
Svatoš Michal člen
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.