Obsah stránky

Běžecký závod VLTAVA RUN 2024 – omezení provozu v části komunikace U Školy

pondělí, 06. květen 2024 | DOPRAVNÍ INFORMACE

O víkendu se uskuteční jubilejní 11. ročník štafetového závodu VLTAVA RUN, který v neděli 12. května 2024 proběhne i naší obcí. V ulici U Školy je předávací místo této štafety. Obec Vrané nad Vltavou převzala záštitu nad touto akcí na svém území a T.J. Sokol Vrané nad Vltavou I. zajišťují předávací místo závodu.

Podrobnosti o závodě můžete získat ZDE!

Upozorňujeme občany, že v neděli 12. 5. 2024 dojde ke zvýšenému provozu vozidel i chodců v ulici Březovská, Ke Statku, Kruhová, Příčná, U Školy, Pod Sokolovnou a v ulici Nádražní. Z tohoto důvodu může docházet k částečnému omezení provozu na těchto komunikacích. Prosíme Vás o shovívavost k probíhajícímu závodu. Přesnou trasu závodu v naší obci naleznete ZDE!

Z důvodu realizace předávacího místa před budovou základní školy, bude v část místní komunikace U Školy omezen provoz, a to od křižovatky Dlouhá x U Školy po křižovatku Příčná x U Školy. Omezení bude realizováno v neděli 12. 5. 2024 od 9:00 do 20:00

Vltava Run je štafetový běžecký závod od pramene Vltavy (konkrétně ze Zadova - Churáňov) do Prahy. Přes 360 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Start: stadion běžeckého lyžování Zadov - Churáňov, Šumava
Cíl: Hamr Braník, Praha
Termín: 11-12/5/2024
Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců, 36 úseků, 3 kraje, 7 okresů

Desítky měst a vesnic

A nepočítaně kroků

JEDNA VÝZVA, SPOUSTA ZÁŽITKŮ

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.